Můj e-shop

Kolekcia jeseň/zima 2022/23

Kolekce jeseň/zima 2022/23

Na našom e-shope sme dnešným dňom spustili predaj všetkých noviniek značky CEP z kolekcie jeseň/zima 2022/23.

CEP stále viac posilňuje segment športového oblečenia, najviac prírastkov tentoraz pripadá práve naň. K už skôr zavedeným ponožkovým produktom REFLECTIVE zvyšujúcim viditeľnosť a bezpečie pri športovaní za šera a v tme pribúdajú v ponuke zateplené bežecké tričko REFLECTIVE s dlhým rukávom a zateplené bežecké nohavice REFLECTIVE, oboje s atraktívnou reflexnou potlačou s motívom bleskov.

Výrazne sa čo do počtu artiklov rozrastá aj kolekcia COLD WEATHER. CEP ponúka spodnú vrstvu v podobe tričiek COLD WEATHER BASE (s krátkym aj dlhým rukávom) a pánskych aj dámskych boxeriek COLD WEATHER BASE. Tieto bezšvíkové a ľahké funkčné produkty s hrejivým efektom vynikajú taktiež dokonalou termoreguláciou a perfektným odvodom vlhkosti. Sortiment CEP do chladného počasia ďalej dopĺňa praktická a skladná vetrovka COLD WEATHER s tepelnoizolačnými a vodoodpudivými vlastnosťami. Nielen bežci ocenia v sychravom počasí aj elastickú čelenku COLD WEATHER, ktorá chráni pred chladom čelo, uši a zadnú časť hlavy. Výborne odvádza vlhkosť a rýchlo schne.

Do ponuky nášho e-shopu zaraďujeme s jesennou a zimnou sezónou bežecké nohavice s ľahkou kompresiou a vnútornou 3D potlačou s fleecovým povrchom zaisťujúcim dodatočnú svalovú stabilitu. Užitočným doplnkom aj napr. na športovanie v hale je mimoriadne mäkký uterák CEP s obsahom bambusového vlákna.

A s čím novým prichádza CEP v rámci ponožkového sortimentu? Kompletným redizajnom prešli lyžiarske kompresné podkolienky MERINO, pri ktorých sa navýšil aj celkový podiel obsiahnutej merino vlny. V oblasti regenerácie na prvý pohľad zaujme zásadná premena u podkolienok RECOVERY, ktoré sa predstavujú v úplne novom dizajne a v rozšírenej farebnej palete. Obsahujú navyše aj udržateľné lyocelové vlákna pre vynikajúci odvod vlhkosti, priedušnosť a pohodlie pri nosení. Ako je z poslednej doby už zvykom, CEP s príchodom nových kolekcií uvádza na trh špeciálne designové edície pri ponožkovom sortimente. Tentokrát sa jedná o kompresné podkolienky a vysoké ponožky CHEVRON s nadčasovým geometrickým motívom v tvare písmena V, ktoré sú vyrobené zo špičkového materiálu používaného pri vlajkovej lodi CEP – ponožkových produktov evolúcie 4.0.

Okrem produktových noviniek dochádza v ponuke značky CEP s novou sezónou k oživeniu farebnej škály, a to celkom u 15 artiklov z predchádzajúcich kolekcií naprieč ponožkovým portfóliom aj športovým oblečením.

Prehľad všetkých práve spustených noviniek aj nových farieb CEP z kolekcie jeseň/zima 2022/23 nájdete na www.cepsports.sk/novinky-fw2022/. Veríme, že sa vám budú páčiť a že si medzi nimi vyberiete aj nejaký „kúsok“ pre seba alebo napríklad vhodný darček pre vašich blízkych. Prajeme vám príjemný nákup!