Můj e-shop

KOLEKCIA JAR/LETO 2023

KOLEKCIA JAR/LETO 2023

Dnes sme v našom e-shope spustili do predaja značnú časť nových produktov značky CEP z kolekcie jar/leto 2023.

Okrem toho budú v špeciálnych jarných termínoch uvedené na trh robustné outdoorové kompresné podkolienky a ponožky MAX CUSHION s maximálnym zosilnením pre kategórie outdoorovej obuvi C-D a nová evolúcia bežeckých kompresných šortiek a nohavíc 4.0, ktoré nadväzujú na obľúbenú generáciu 3.0. Na tieto prírastky si budeme musieť ešte pár týždňov počkať, ale na čo sa môžete tešiť už teraz?

Ak nedáte dopustiť na našu vlajkovú loď v podobe kompresného ponožkového sortimentu 4.0, určite vám urobia radosť nové trendové farby v odtieňoch olivovej a fialovej, a to vo všetkých prevedeniach. Všetky typy kompresných ponožiek verzie ULTRALIGHT pre zmenu oživia nové tóny carbon white a flash green. Keď už hovoríme o ponožkovom tovare, CEP prichádza aj na tento rok s limitovanou dizajnovou radou, tentoraz s názvom BLOOM (= kvet). Táto "limitka" je farebne zladená prostredníctvom odtieňov blue a ginger so športovými tričkami a šortkami BLOOM, ktoré už priznávajú jemný a mierne rozmazaný kvetinový motív.

Ďalšou novinkou v segmente oblečenia je vysoko funkčné a priedušné bežecké tričko s krátkym rukávom z pohodlnej elastickej tkaniny a s módnym štvorcovým výstrihom. V súlade so stratégiou a požiadavkami udržateľnosti bol pri jeho výrobe použitý recyklovaný polyester (podobne ako pri oblečení BLOOM). Bežci ocenia aj užitočný a praktický doplnok – bežecký opasok s dvoma vreckami na drobné osobné veci, ktoré potrebujú mať pri sebe počas behu (energetické tyčinky, kľúče, telefón a iné).

Novinkami sa hemží tento rok produktová rada ORTHO. Hneď tretina nových produktov z kolekcie jar/leto 2023 pripadá práve na ňu. CEP uvádza inovovanú verziu športových kompresných bandáží na koleno, na achilovku a na členok s integrovanými 3D silikónovanými pelotami. Bandáže stabilizujú kĺby a šľachy a umožňujú športové aktivity v prípade drobných problémov alebo menších zranení. Sú vhodné aj po zraneniach ako prevencia pred ich obnovením a účinne chránia pred bolestivým preťažením. Podobné spektrum použitia ponúka aj nový športový kompresný návlek na koleno, ktorý okrem zvýšenej stabilizácie kolena umožňuje zároveň maximálnu voľnosť pohybu. Prvýkrát sa v sortimente CEP objavuje športová patelárna páska – podkolenná bandáž na stabilizáciu a odľahčenie patelárnej šľachy.

Prehľad všetkých práve spustených noviniek aj nových farieb CEP z kolekcie jar/leto 2023 nájdete na www.cepsports.sk/novinky-ss2023/.

Dúfame, že vás nová kolekcia CEP zaujme a že v nej nájdete vhodné kúsky, ktoré doplnia váš športový outfit. Prajeme vám príjemné nakupovanie!