Můj e-shop

KOLEKCIA JESEŇ/ZIMA 2023/24

KOLEKCIA JESEŇ/ZIMA 2023/24

So začiatkom prvého septembrového týždňa sme na našom e-shope uvoľnili do predaja novinky z kolekcie CEP na jeseň a zimu 2023/24.

Ponuku značky obohacujú početne najviac artikle z radu s jasným a výrečným atribútom COLD WEATHER. CEP dbá s mimoriadnou starostlivosťou na to, aby všetkým športovcom a aktívnym ľuďom priniesol vďaka svojim precízne spracovaným produktom maximálny komfort, podporu a ochranu pri športovaní v náročných poveternostných podmienkach.

Redesignom s radom čiastkových úprav a vylepšení prešiel na novú sezónu kompletný set oblečenia COLD WEATHER – čiapky, tričko, mikina, nohavice a rukavice (niektoré z týchto položiek boli predtým označované ako „zimné bežecké“). CEP myslí tiež na ekológiu a udržateľnosť a pri výrobe týchto produktov používa recyklované polyesterové vlákno. Úplnými novinkami v rodine COLD WEATHER sú funkčná športová vesta COLD WEATHER s výplňou PrimaLoft® GOLD, voľné nohavice COLD WEATHER s vodoodpudivou a vetruodolnou prednou časťou pre optimálnu ochranu pred nepriazňou počasia a ďalej doplnky s extra vysokým podielom merino vlny – čiapky a rukavice COLD WEATHER MERINO.

A s čím prichádza CEP v segmente lyžovania? Najmä závodných a výkonnostne ladených lyžiarov potešia určite redesignované lyžiarske kompresné podkolienky ULTRALIGHT. Toho, kto práve netrvá na čo najtenšom materiáli v lyžiakoch kvôli čo najpresnejšiemu prenosu síl a kto si potrpí skôr na maximálny tepelný komfort a štýl, oslovia nové dizajnové lyžiarske kompresky SNOWFALL s termoizolačnou pleteninou s prídavkom plyšu po celom obvode. Lyžiarsky sortiment rozširujú aj tričko a ¾ nohavice MERINO BASE – excelentná spodná vrstva, ktorú v zime ocenia nielen lyžiari. Tieto produkty s premysleným bodymappingom obsahujú popri štedrom podiele merino vlny tiež veľmi savé, priedušné, mäkké a na pokožke príjemné vlákno modal.

Ucelený produktový rad REFLECTIVE dopĺňa od novej sezóny čiapka REFLECTIVE s priliehavým strihom a potlačou v designe bleskov, ktorá zaisťuje 360 ° viditeľnosť a bezpečnosť za šera a v tme.

 

Je už niekoľkoročnou tradíciou, že CEP uvádza na trh so sezónnymi kolekciami vždy nejaký nový typ dizajnových ponožiek. Tým sú na jeseň a zimu 2023/24 štýlové športové ponožky s prúžkovaným vzorom PINSTRIPE. Novinku v ponožkovom portfóliu CEP predstavujú taktiež redesignované kompresné podkolienky a ponožky BUSINESS s novou karbónovou štruktúrou úpletu a povrchu.

Prehľad všetkých práve spustených nových aj redesignovaných produktov CEP z kolekcie jeseň/zima 2023/24 nájdete na www.cepsports.sk/nova-kolekcia-fw2023/. Veríme, že v pestrej ponuke objavíte a „ulovíte“ tiež vhodný kúsok pre seba alebo svojich blízkych. Prajeme vám príjemný nákup!