Můj e-shop

NOVÁ PONOŽKOVÁ EDÍCIA CEP ULTRALIGHT

NOVÁ PONOŽKOVÁ EDÍCIA CEP ULTRALIGHT

Na našom e-shope sme včera uvoľnili do predaja poslednú časť noviniek značky CEP z kolekcie jar/leto 2024 – inovovaný ponožkový rad CEP ULTRALIGHT.

Obľúbené kompresné ponožky, lýtkové návleky a podkolienky ULTRALIGHT sú určené na športovanie najmä v teplom až horúcom počasí, typicky teda v letných mesiacoch roka. Pri ich novej evolúcii došlo k zníženiu hmotnosti až o 17 % oproti predchádzajúcej generácii produktov (v závislosti od konkrétnej dĺžky, resp. typu).

Podkolienky a lýtkové návleky majú upravenú konštrukciu úpletu na lýtku pre väčšiu priedušnosť a podporu svalov. Oblasť lýtka je navyše dizajnovo farebne odlíšená:

CEP-ultralight-socks-tall-v3-grey-lime-WP702Y-back-2  CEP-ultralight-sleeves-calf-v3-black-grey-WS70VY-back-2

Špeciálne navrhnutá „cikcak“ štruktúra v chodidlovej časti podkolienok a všetkých ponožkových prevedení kolekcie ULTRALIGHT zaistí lepšiu trakciu a priľnavosť v obuvi pri behu:

CEP-ultralight-socks-mid-cut-v3-coral-cream-WP7CBY-back-2  CEP-ultralight-socks-tall-v3-coral-cream-WP70BY-cu1_v1

Novinkou je tiež to, že ponožky ULTRALIGHT sa prvýkrát predstavujú vo vysokej variante („mid-cut“), ktorá strieda doterajšiu krátku verziu („short“) a je o 5 cm vyššia.

Výrazom ohľaduplnosti značky CEP voči životnému prostrediu a snahy o udržateľnosť je aj to, že pri výrobe aktuálnej ponožkovej edície ULTRALIGHT je používaný z väčšej časti (60 %) recyklovaný polyamid.

Veríme, že sa vám budú nové „ultralajty“ páčiť a že vám spríjemnia vaše letné výbehy!