Můj e-shop

KOLEKCIA JAR/LETO 2024

KOLEKCIA JAR/LETO 2024

Na našom e-shope sme dnes spustili do predaja hlavnú časť noviniek značky CEP z kolekcie jar/leto 2024.

Dodatočne – v mimoriadnom termíne na prelome marca a apríla 2024 – uvoľníme v momente skladovej dostupnosti všetkých položiek aj novú evolúciu kompresných ponožkových produktov ULTRALIGHT špeciálne navrhnutých na športovanie v teplom až horúcom počasí, teda najmä v letných mesiacoch roka. Pri nových produktoch došlo k zníženiu hmotnosti až o 17 % oproti predchádzajúcej generácii produktov (v závislosti na konkrétnej dĺžke). Špeciálna „cikcak“ štruktúra v chodidlovej časti zvyšuje priľnavosť v obuvi. Zaujímavosťou je aj to, že ponožky ULTRALIGHT sa prvýkrát predstavujú vo vysokom variante, ktorý nahrádza doterajšiu krátku verziu a je o 5 cm vyšší. V súlade s trendom udržateľnosti bol pri výrobe tejto novej ponožkovej edície použitý z väčšej časti (60 %) recyklovaný polyamid.

Na artikle ULTRALIGHT si ešte niekoľko týždňov počkáme, aké prírastky v portfóliu CEP si ale môžete objednať už teraz? Ak zostaneme pri ponožkovom tovare, ďalšou novinkou je redesignovaný letný outdoorový rad LIGHT MERINO s kompresnými podkolienkami a vysokými aj členkovými ponožkami určenými pre ľahkú turistickú obuv kategórie A-B s pružnou podrážkou. Podobne ako pri štandardnej (predtým bežeckej) edícii ULTRALIGHT sa aj pri letných turistických ponožkách znížila hmotnosť (až o 18 %) a chodidlová časť má novú štruktúru pre lepšiu trakciu a priľnavosť v obuvi. Pre ešte pohodlnejšie priľnutie bola vylepšená aj špička ponožiek.

Poslednou novinkou medzi ponožkovým sortimentom CEP je dizajnová sezónna kolekcia bežeckých kompresných podkolienok a vysokých ponožiek LIMITED 2024.1 inšpirovaná štýlom Bauhaus s geometrickými tvarmi a jasnými štruktúrami. Materiálovo vychádza táto „limitka“ z vlajkovej lode CEP – ponožkového radu 4.0.

V segmente oblečenia prichádza CEP s piatimi novinkami – dvoma redesignovanými šortkami, dvoma redesignovanými tričkami a úplne novou šiltovkou ULTRALIGHT. Bežecké šortky 2 v 1 sú dokonalou kombináciou spodných priliehavých šortiek s ľahkou kompresiou (technológia Tightfit) a vrchných šortiek voľného strihu pre maximálnu voľnosť pohybu. Produkt ponúka najvyšší komfort pri nosení a disponuje aj praktickými vreckami na vnútorných aj vrchných šortkách a doplnkovým šnurovadlom v páse. Ak hľadáte ľahučké a krátke šortky na vyložene letné a trebárs aj dlhšie výbehy, ideálnou voľbou môžu byť inovované voľné šortky ULTRALIGHT vyrobené z veľmi tenkej, vysoko priedušnej a rýchloschnúcej textílie. Aj tieto šortky sú obohatené o množstvo praktických užívateľských detailov a vážia iba 90 gramov (pánske, veľ. M), resp. 84 gramov (dámske, veľ. S).

V posledných rokoch sme si zvykli na to, že CEP uvádza v rámci kolekcií na jar a leto inovované bežecké tričká. Na našom e-shope práve naskočila ich tohtoročná edícia s krátkym rukávom a klasickým okrúhlym výstrihom, ktorá je vyrobená z recyklovaného polyesteru. Páni si ho môžu objednať vo farebnej kombinácii white/geometrics s prvkami štýlu Bauhaus, ktorá perfektne ladí s ponožkami LIMITED 2024.1. Pre dámy je pripravená atraktívna letná farba coral. Do skutočne horúceho počasia je určené bezšvové tričko ULTRALIGHT s krátkym rukávom. Na rozdiel od štandardného bežeckého trička, ktoré je k dispozícii v rovnom strihu „regular“, má tričko ULTRALIGHT vypasovaný úzky strih „slim fit“ a tiež raglánové rukávy. Užívatelia určite ocenia okrem perfektného padnutia a vynikajúcich funkčných vlastností aj jeho nízku hmotnosť – váži neskutočných 57 gramov (pánske, veľ. M), resp. 47 gramov (dámske, veľ. S).

Skvelým športovým doplnkom do letnej vyhne je aj športová šiltovka ULTRALIGHT s odnímateľnou ochranou krku proti slnečnému žiareniu (typ Sahara) a ochranným faktorom SPF50.

Prehľad všetkých práve spustených noviniek aj nových farieb CEP z kolekcie jar/leto 2024 nájdete na www.cepsports.sk/nova-kolekcia-ss2024/.

Veríme, že vás nová kolekcia CEP zaujme a že v nej nájdete vhodné produkty na doplnenie vášho športového outfitu alebo pre niekoho zo svojich blízkych. Prajeme vám príjemný nákup!