Můj e-shop

Veděli ste, kto stojí za značkou CEP?

Vedeli ste, kto stojí za značkou CEP?

Celkom často sa s tým stretávame na eventoch, veľtrhoch a na rôznych miestach. Moderátori akcií, testeri, potenciálni zákazníci sondujúci náš tovar a dokonca aj tí, ktorí už niektoré naše produkty majú a používajú ich, nazerajú niekedy na CEP ako na firmu alebo na spoločnosť. Nie je to ale správne.

CEP je značka! A čo „CEP CEPom stojí“, za jeho jedinečnými športovými kompresnými produktmi nájdete spoločnosť medi GmbH sídliacu v nemeckom Bayreuthe. Ako už sám názov napovedá, točí sa jej biznis okolo medicíny. Spoločnosť medi vznikla v roku 1951 ako firma o dvoch ľuďoch a za 70 rokov svojej existencie sa z nej stal jeden z vedúcich globálnych hráčov na trhu so zdravotníckymi kompresnými prostriedkami, ktorý má pobočky v takmer 30 krajinách sveta.

Spoločným menovateľom a akousi DNA väčšiny produktov medi je kompresia (vonkajší tlak aplikovaný prostredníctvom ich produktov na telo). Firma sa od začiatku svojej existencie etablovala ako výrobca zdravotných kompresívnych pančúch určených na terapiu žilových ochorení.. Po celý čas vyvíja a neustále zlepšuje svoju unikátnu patentovanú technológiu medi compression a taktiež ďalšie technológie, ktoré majú pozitívny účinok na ľudské telo.

Súčasná produktová škála bavorského výrobcu ale výrazne presahuje segment Flebológie reprezentovaný výrobkami určenými na žilovú terapiu. V priebehu rokov využila spoločnosť medi svoje bohaté skúsenosti a kontakty so svetom medicíny aj pri vývoji a výrobe špeciálnych kompresných pančúch a návlekov na terapiu lymfatických ochorení (segment Lymfológia) a vo vývoji a výrobe úpletových kompresných bandáží aj rigidných pevných ortéz (segment Ortopédia). V posledných rokoch sa firma špecializuje navyše aj na starostlivosť o chodidlo (segment Footcare) a ponúka niekoľko radov ortopedických vložiek do obuvi.

1700 zamestnancov medi na centrále v Bayreuthe významne napomáha ľuďom po celom svete k tomu, aby sa vďaka inovačným konceptom medi cítili každý deň lepšie. Tento záväzok aj cieľ premieta spoločnosť do svojho claimu medi.I feel better.

Desaťročia skúseností v kompresívnej technológii a úzka spolupráca so špičkovými športovcami a renomovanými odborníkmi z oblasti športovej medicíny pomohli vybudovať v roku 2007 značku CEP. medi je jedinou spoločnosťou, ktorá integruje tieto medicínske poznatky a odborné know-how do svojich produktov aktivujúceho športového oblečenia. V nich sa spája najvyššia kvalita s maximálnou funkčnosťou tak, aby boli splnené požiadavky najnáročnejších zákazníkov.

NA MEDICÍNSKOM ZÁKLADE.
PREVERENÉ ŠPORTOVCAMI. VYROBENÉ V MEDI.
MADE IN GERMANY.