Můj e-shop

Kolekcia jeseň/zima 2021/22

Kolekcia jeseň/zima 2021/22

Do predaja sme dnes na našom e-shope uvoľnili všetky novinky z kolekcie značky CEP na jeseň a zimu 2021/22.

Nielen bežcov určite poteší dizajnová edícia kompresných podkolienok a ponožiek ANIMAL s atraktívnym zvieracím vzorom, ktoré stavajú na špičkovom materiáli s unikátnymi technológiami ponožkových produktov CEP 3.0.

Novinky z čisto zimného segmentu môžeme rozdeliť na bežecké a lyžiarske. CEP sa nad rámec svojej jedinečnej ponožkovej ponuky stále viac orientuje na artikle športového oblečenia. Príkladom sú aj nové zateplené bežecké nohavice COLD WEATHER s ľahkou kompresiou (technológia TIGHTFIT) a zateplené funkčné bežecké tričko COLD WEATHER s dlhým rukávom. Bežcov zahrejú aj výrazne redesignované zimné bežecké kompresné podkolienky a ponožky. Ako vždy s novou kolekciou prichádzajú aj rôzne farebné osvieženia sortimentu CEP. Obľúbená zimná bežecká mikina (test produktu nájdete tu) aj zimná bežecká čiapka sa predstavujú novo aj v žíhanej modrej.

A čo prichystal CEP pre lyžiarov? Veľkým boomom prechádza v posledných sezónach skialpinizmus. Špeciálne pre skialpových nadšencov je určený set spodného trička SKI TOURING BASE, spodných 3/4 nohavíc SKI TOURING BASE a kompresných podkolienok SKI TOURING. Ďalšou novinkou medzi lyžiarskymi podkolienkami sú kompresky TERMO MERINO v štýlovom NORDIC designe. Kompletným redizajnom navyše prešli lyžiarske kompresné podkolienky TERMO. Lyžiari si tak aktuálne môžu vyberať na našom e-shope už z piatich rôznych typov podkolienok!

Prehľad všetkých noviniek CEP nájdete na www.cepsports.sk/nova-kolekcia.

Veríme, že medzi nimi objavíte aj nejaké kúsky pre seba alebo pre svojich blízkych. Prajeme vám príjemný nákup!