Můj e-shop

Kolekcia jar/leto 2022

Kolekcia jar/leto 2022

Na našom e-shope sme uvoľnili do predaja hlavnú časť noviniek značky CEP z kolekcie na jar a leto 2022.

CEP uvádza na trh novú evolúciu bežeckých kompresných podkolienok s označením 4.0. Produkt preberá všetky unikátne technológie predchádzajúcej generácie 3.0, v porovnaní s ňou sa ale vyznačuje celkovo tenšou pleteninou, a to aj v oblasti chodidla (vrátane došľapovej časti). Pre predstavu – sila materiálu podkolienok 4.0 je na úrovni medzi podkolienkami 3.0 a podkolienkami ULTRALIGHT. Samozrejmosťou je úplne nový dizajn a nový farebný koncept. Všetko je premietnuté aj do ďalších ponožkových dĺžok s atribútom 4.0 – vysokých, členkových a nízkych ponožiek, a navrch aj do lýtkových návlekov 4.0.

Oživením ponuky v segmente OUTDOOR sú nové outdoorové kompresné podkolienky a vysoké ponožky MERINO v štýle 80. rokov. Táto dizajnová edícia vychádza z obľúbených outdoorových ponožkových produktoch LIGHT MERINO.

Nové prírastky v ponožkovej ponuke dopĺňa celý rad noviniek v oblasti športového oblečenia.
Sortiment kompresných šortiek rozširujú nové bežecké šortky s ľahkou kompresiou a vnútornou 3D potlačou. CEP ďalej prichádza s elastickými šortkami ULTRALIGHT s integrovanou technológiou TIGHTFIT pre dokonalé padnutie a vysoko funkčnou textíliou so sieťovinovou štruktúrou na nohavičkách prinášajúcou perfektnú ventiláciu. Pre ženy prichystal CEP práve vo variante ULTRALIGHT aj vysoko funkčné 7/8 bežecké nohavice. K voľným bežeckým šortkám pribudla novo kratšia verzia pre výkonnostný beh s prívlastkom RACE.
Bežci sa môžu tešiť aj na nové bežecké tričká s krátkym aj dlhým rukávom s klasickým okrúhlym výstrihom. Pre všetky športové a voľnočasové aktivity je určené tričko CREW s embosovaným logom CEP. Po minuloročnom uvedení športovej podprsenky je od novej sezóny pre dámy k dispozícii aj funkčný CROP TOP bez rukávov pre vynikajúcu podporu a príjemný tréning.

Okrem spomínaných produktových noviniek v portfóliu značky CEP je nástup novej kolekcie spojený ako vždy aj s doplnením trendových farieb u už skôr zavedených produktov – ako v ponožkovom sortimente, tak v rámci športového oblečenia.

Prehľad všetkých spustených noviniek CEP z kolekcie jar/leto 2022 nájdete na www.cepsports.sk/novinky-ss2022/.

Dodatočne – v priebehu marca 2022 – budú ešte v momente dostupnosti uvoľnené do predaja produkty dizajnovej edície CAMOCLOUD (podkolienky, vysoké ponožky a tričko) s farebným maskáčovým motívom.

Veríme, že vás nová kolekcia CEP zaujme a že v nej nájdete vhodné produkty na doplnenie vášho športového outfitu. Prajeme vám príjemný nákup!