Můj e-shop

Kolekcia jar/leto 2022

Kolekcia jar/leto 2022

Na našom e-shope sme uvoľnili do predaja hlavnú časť noviniek značky CEP z kolekcie na jar a leto 2022.

CEP uvádza na trh novú evolúciu bežeckých kompresných podkolienok s označením 4.0. Produkt preberá všetky unikátne technológie predchádzajúcej generácie 3.0, v porovnaní s ňou sa ale vyznačuje celkovo tenšou pleteninou, a to aj v oblasti chodidla (vrátane došľapovej časti). Pre predstavu – sila materiálu podkolienok 4.0 je na úrovni medzi podkolienkami 3.0 a podkolienkami ULTRALIGHT. Samozrejmosťou je úplne nový dizajn a nový farebný koncept. Všetko je premietnuté aj do ďalších ponožkových dĺžok s atribútom 4.0 – vysokých, členkových a nízkych ponožiek, a navrch aj do lýtkových návlekov 4.0.

Oživením ponuky v segmente OUTDOOR sú nové outdoorové kompresné podkolienky a vysoké ponožky MERINO v štýle 80. rokov. Táto dizajnová edícia vychádza z obľúbených outdoorových ponožkových produktoch LIGHT MERINO.

Nové prírastky v ponožkovej ponuke dopĺňa celý rad noviniek v oblasti športového oblečenia.
Sortiment kompresných šortiek rozširujú nové bežecké šortky s ľahkou kompresiou a vnútornou 3D potlačou. CEP ďalej prichádza s elastickými šortkami ULTRALIGHT s integrovanou technológiou TIGHTFIT pre dokonalé padnutie a vysoko funkčnou textíliou so sieťovinovou štruktúrou na nohavičkách prinášajúcou perfektnú ventiláciu. Pre ženy prichystal CEP práve vo variante ULTRALIGHT aj vysoko funkčné 7/8 bežecké nohavice. K voľným bežeckým šortkám pribudla novo kratšia verzia pre výkonnostný beh s prívlastkom RACE.
Bežci sa môžu tešiť aj na nové bežecké tričká s krátkym aj dlhým rukávom s klasickým okrúhlym výstrihom. Pre všetky športové a voľnočasové aktivity je určené tričko CREW s embosovaným logom CEP. Po minuloročnom uvedení športovej podprsenky je od novej sezóny pre dámy k dispozícii aj funkčný CROP TOP bez rukávov pre vynikajúcu podporu a príjemný tréning.

Okrem spomínaných produktových noviniek v portfóliu značky CEP je nástup novej kolekcie spojený ako vždy aj s doplnením trendových farieb u už skôr zavedených produktov – ako v ponožkovom sortimente, tak v rámci športového oblečenia.

Prehľad všetkých spustených noviniek CEP z kolekcie jar/leto 2022 nájdete na www.cepsports.sk/novinky-ss2022/.

Dodatočne – v priebehu marca 2022 – budú ešte v momente dostupnosti uvoľnené do predaja produkty dizajnovej edície CAMOCLOUD (podkolienky, vysoké ponožky a tričko) s farebným maskáčovým motívom.

Veríme, že vás nová kolekcia CEP zaujme a že v nej nájdete vhodné produkty na doplnenie vášho športového outfitu. Prajeme vám príjemný nákup!

x

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie