CEP – technológia

ŠPORTOVÁ KOMPRESIA CEP

Značka CEP poskytuje maximálnu kvalitu, funkčnosť a jedinečné benefity pre všetkých športovcov prostredníctvom svojich produktov prispôsobených špeciálnym potrebám a prianiam.

Či už pre šport, regeneráciu, prevenciu zranenia alebo k zvýšeniu energie v každodennom živote – CEP ponúka vždy riešenie najvyššej kvality. Toto je garantované unikátnym know-how, ktoré stojí za konceptom CEP. CEP je súčasťou medi, nemeckého výrobcu technologicky špičkových zdravotníckych výrobkov a jedného z vedúcich hráčov na trhu so zdravotníckymi potrebami.

S podporou medi má značka CEP prístup nie len k najmodernejšiemu vývoju a najmodernejším výrobným štandardom a metódam, ale aj k technológii medi compression a ku skúsenostiam získaným behom mnohých desaťročí pri výrobe kompresívneho tovaru.

Spoločne s renomovanými vedcami, lekármi a športovcami z celého sveta zúročila spoločnosť medi tieto bohaté znalosti a optimálne ich integrovala do všetkých produktov CEP tak, aby splnila veľmi špecifické potreby športovcov.

Výsledok:

CEP sa stal prémiovou športovou značkou pre všetkých športovcov, bez ohľadu na druh a výkonnostnú úroveň vykonávaného športu.

Produkty:

Všetky produkty CEP predstavujú dokonalú kombináciu kvality a funkčnosti optimálne navrhnuté pre príslušný účel.

 

Chcete zažiť koncept CEP na vlastnej koži? Presvedčte sa s nami o všetkých benefitoch, ktoré značka CEP popisuje na celosvetovej kampani "ČO TO DÁ TEBE?"

Technologie

TECHNOLÓGIE CEP

MEDI COMPRESSION

Technológia medi compression zaisťuje ultra presné dávkovanie kompresie, ktorá je prostredníctvom kompresného vlákna integrovaná priamo do každého jednotlivého očka pleteniny – k poskytnutiu cieleného kompresného účinku tam, kde je to potrebné.

TIGHTFIT TECHNOLOGY

Technológia TIGHTFIT v bielastickej textílii dodáva účinnú kompresiu. V kombinácii s plochými švami zaručuje bezkonkurenčný komfort pri nosení.

KLIMA TECHNOLÓGIE CEP

BEST CLIMA

Vyvážená zmes materiálov do tepla i do chladu, ktorá sa dokonale prispôsobí tvojej jedinečnej športovej výzve. Použitie hydrofilných materiálov zaisťuje rýchle odvádzanie vlhkosti a bezkonkurenčné pohodlie pri nosení. Vďaka integrovanej syntetickej priadzi z nekonečne dlhých vlákien je pletenina extrémne odolná.

COOL CLIMA

Produkty ULTRALIGHT od CEPu sú vyrobené z tenkej pleteniny s vynikajúcim odvodom vlhkosti, takže tvoje nohy zostanú v suchu. Tenké polstrovanie chodidlovej časti ponožiek a podkolienok zaisťuje maximálne pohodlie a priamy kontakt v tesne padnúcich bežeckých topánkach.

WARM CLIMA

V produktoch MERINO od CEPu sa kombinujú užívateľsky komfortné vlastnosti merino vlny s účinnosťou vysoko kvalitných polyamidových vlákien. Optimálna termoregulácia, vynikajúci odvod vlhkosti a vysoká odolnosť sú kľúčovými vlastnosťami tejto zmesi vlákien.

THERMAL CLIMA

Technológia Thermal Clima je navrhnutá tak, aby ťa udržiavala v teple aj pri teplotách pod bodom mrazu. Tento efekt pochádza z plyšového vnútra našich vysoko kvalitných produktov vytvárajúceho vrstvy vzduchu medzi vláknami, ktoré ukladajú teplo. High-tech priadze má navyše vynikajúce vlastnosti odvodu vlhkosti.

INTELIGENTNÉ TECHNOLÓGIE CEP

SMART CARBON

Priadza s obsahom karbónu dodáva extrémnu odolnosť a pevnosť pri zachovaní vysokej elasticity. Veľmi ľahká karbónové vlákna navyše vytvárajú na pokožke chladiaci efekt.

SMART INFRARED

Vlákna s bioaktívnymi minerálmi odrážajú infračervené žiarenie tela a podporujú vďaka zlepšenej mikrocirkulácii prirodzené regeneračné procesy.

SMART WINGTECH STRIPES

Precízne umiestnené aktivačné body na chrbte poskytujú senzomotorickú stimuláciu a povzbudzujú ťa k tomu, aby si udržiaval správne držanie tela. Nosením trička sa precvičujú svaly tak, aby sa zlepšovalo držanie tela permanentne.

SMART SILICONE

Špeciálne silikónové výstelky poskytujú úľavu cieleným oblastiam prostredníctvom masáže hlbokého tkaniva. Dynamicky sa prispôsobujú sekvenciu tvojich pohybov a sú optimalizované pre vysoký stupeň pohybovej aktivity.

SMART GRIP

Vysoko ohybné a ultratenké protišmykové body v oblasti spodnej strany chodidla zaistí dokonalú priľnavosť v športovej obuvi pre precízny prenos sily.

SMART REFLECTIVE (NIGHTTECH)

Integrované farebné reflexné body zvyšujú viditeľnosť a bezpečnosť pri behu za tmy.

SMART REFLECTIVE (REFLECTIVE)

Integrované prvky z inovatívneho reflexného vlákna odrážajúceho dopadajúce svetlo zvyšujú viditeľnosť a bezpečnosť pri behu za tmy.

SMART STRETCH

Zmes polyamidu a spandexu zaisťuje perfektné padnutie a maximálnu voľnosť pohybu. Priliehavý materiál je zárukou dokonalého komfortu pri nosení.