CEP – technológia

ŠPORTOVÁ KOMPRESIA CEP

Značka CEP poskytuje maximálnu kvalitu, funkčnosť a jedinečné benefity pre všetkých športovcov prostredníctvom svojich produktov prispôsobených špeciálnym potrebám a prianiam.

Či už pre šport, regeneráciu, prevenciu zranenia alebo k zvýšeniu energie v každodennom živote – CEP ponúka vždy riešenie najvyššej kvality. Toto je garantované unikátnym know-how, ktoré stojí za konceptom CEP. CEP je súčasťou medi, nemeckého výrobcu technologicky špičkových zdravotníckych výrobkov a jedného z vedúcich hráčov na trhu so zdravotníckymi potrebami.

S podporou medi má značka CEP prístup nie len k najmodernejšiemu vývoju a najmodernejším výrobným štandardom a metódam, ale aj k technológii medi compression a ku skúsenostiam získaným behom mnohých desaťročí pri výrobe kompresívneho tovaru.

Spoločne s renomovanými vedcami, lekármi a športovcami z celého sveta zúročila spoločnosť medi tieto bohaté znalosti a optimálne ich integrovala do všetkých produktov CEP tak, aby splnila veľmi špecifické potreby športovcov.

Výsledok:

CEP sa stal prémiovou športovou značkou pre všetkých športovcov, bez ohľadu na druh a výkonnostnú úroveň vykonávaného športu.

Produkty:

Všetky produkty CEP predstavujú dokonalú kombináciu kvality a funkčnosti optimálne navrhnuté pre príslušný účel.

 

Chcete zažiť koncept CEP na vlastnej koži? Presvedčte sa s nami o všetkých benefitoch, ktoré značka CEP popisuje na celosvetovej kampani "ČO TO DÁ TEBE?"

Technologie

medi compression

Inteligentné a účinné produkty

medi compression je pečať kvality, ktorá je zárukou toho, že výrobky medi skutočne vynikajú. Ide o produkty s funkčnými účinkami pôsobiacimi do hĺbky, vďaka ktorým sa budete cítiť dobre.

Pečať medi compression je identifikačným znamením vybraných high-tech produktov spoločnosti medi v oblasti medicíny, životného štýlu a športu. Značka medi je spájaná s viac ako šiestimi desaťročiami skúseností vo výskume a vývoji kompresívnych výrobkov s kvalitou made in Germany. Výrobný proces zabezpečuje presne dávkovanú kompresiu na telo - pre preukázateľne pozitívne účinky na zdravie, výkon a celkový pocit pohody.

medi compression