Můj e-shop

O nás

O nás

Exkluzívnym distribútorom produktov značky CEP v Českej republike i na Slovensku je spoločnosť MAXIS a.s. – významný výrobca zdravotných kompresívnych produktov . Na trhu pôsobí už od roku 1998 a zákazníkom ponúka kompletný sortiment výrobkov pre kompresívnu terapiu.

Popri výrobných aktivitách sa vo firme MAXIS venujeme takisto obchodným činnostiam. Od roku 2006 úzko spolupracujeme s nemeckou spoločnosťou medi GmbH & Co. KG z Bayreuthu, ktorých výrobky v segmentoch flebológie, lymfológie, ortopédie a lifestyle (športová značka CEP) dovážame a zaisťujeme výhradnú distribúciu v Českej republike i na Slovensku.

Výhradným distribútorom značky CEP sme od roku 2013 a zaoberáme sa ako aj priamym prodajom, tak i veľkoobchodnou činnosťou. Značku CEP aktívne a všestranne propagujeme a prezentujeme na celej rade športových eventov a veľtrhov. V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať.

 

MAXIS a.s., medi group company

Distribúcia:

Na Potůčkách 163
757 01 Valašské Meziříčí
Česká republika
Tel.: +420 571 633 510
info@cepsports.cz

 

x

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie