ČO TO DÁ TOBE

PERFEKTNÉ PADNUTIE

& MAXIMÁLNE POHODLIE

Nezáleží na tom, akému športu sa venuješ – CEP ponúka inteligentné produkty špecificky šité na mieru tvojej konkrétnej disciplíne: Polstrované zóny na všetkých dôležitých miestach a široký lem poskytujú pohodlie, ktoré pri športovom výkone potrebuješ. Anatomický design chodidlovej, členkovej a lýtkovej časti zaisťuje, že podkolienky padnú presne tak, ako majú. Čo to znamená pre teba? Podkolienky CEP ti budú na nohe perfektne sedieť a nebudeš mať otlaky.

POCIT ISTOTY

& PREVENCIA ZRANENIA

Dva veľmi dôležité aspekty pre všetkých športovcov! Preto sú podkolienky CEP vybavené takou štruktúrou pleteniny, ktorá stabilizuje svaly a kĺby. CEP používa špecifický technologický pletací postup k aktivácii základného svalového napätia. Výsledok: Väčšia pohybová kontrola a zlepšená stabilita. Ide o veľmi dômyselnú vlastnosť, ktorú oceníš hlavne ak beháš často na nerovných povrchoch (napr. v lese) alebo máš sklony k podvrtnutiu.

VÝKON

& REGENERÁCIA

Presne definovaný kompresný profil pleteniny zvyšuje krvný obeh. Zlepšený obeh znamená viac kyslíka pre svaly, a v konečnom dôsledku viac energie pre teba. Zároveň sú zo svalov odvádzané metabolické odpadové produkty (toxíny, ako napr. laktáty), čo v prekladu znamená rýchlejšiu regeneráciu. Účinok kompresie pocítiš ihneď, ako sa dotkneš vnútornej strany úpletu a nasadíš si podkolienku, čo môže vyvolať zozačiatku trochu zvláštny pocit – hlavne, ak máš tieto podkolienky na sebe po prvý krát. Ale v momente, kedy si ich navlečieš na nohy, pocítiš rýchlo taktiež ich jedinečný energizujúci a revitalizujúci účinok.

TERMOREGULAČNÉ VLASTNOSTI

& ODVOD VLHKOSTI

Či už ide o zahájenie lyžiarskej sezóny v tyrolskom Ischglu alebo o maratón série Rock´n Roll v Arizone, dnešné inteligentné športové oblečenie sa musí prispôsobiť klíme i telu tak, aby mohlo prispieť k maximálnemu výkonu. CEP je jediná značka, ktorá ponúka produkty vybavené unikátnou zmesou materiálov s vynikajúcimi vlastnosťami. Pletenina okamžite absorbuje vlhkosť a pot a odvádza ich na povrch podkolienky, odkiaľ sa môžu odpariť. Týmto sa nohy udržujú v suchu po celú dobu športového výkonu. Ventilačné zóny, použitie vysoko kvalitných vlákien (ako napr. merino vlna) a antibakteriálna úprava zaisťujú v tejto prvotriednej materiálovej technológii excelentnú termoreguláciu a perfektný odvod vlhkosti.