Produktová rada

Podkolienky pre prekážkové behy

Podkolienky pre prekážkové behy - strieborná
1.
2.
3.
59,90 €
Doporučená predajná cena s DPH
Kde kúpiť

Tvoja svalová podpora pre zdolanie akejkoľvek prekážky

Keď trénuješ alebo pretekáš v náročnom teréne, vystavuješ svoje svaly a kĺby najväčšiemu testu. Pre akúkoľvek výzvu budeš perfektne vybavení špeciálne vyvinutými kompresnými podkolienkami pre prekážkové behy od CEPu. Vďaka predcízne definovanému kompresnému profilu sú tvoje lýtkové svaly konštantne zásobované cennými živinami, pri behu tak dochádza k plynulému doplňovaniu tvojich energetických zásob. Ale to nie je všetko. Kompresia tiež zvyšuje propriocepciu v tvojich svaloch pre maximálnu stabilitu a ochranu pred zraneniami. Priliehavá anatomická chodidlová časť a funkčné polstrovanie prinášajú maximálny komfort a prevenciu pred tvorbou otlakov. Vďaka kompreskám tiež omnoho rýchlejšie zregeneruješ a budeš čoskoro ready na ďalšiu výzvu. Vyberaj medzi striebornou, zlatou a antracitovou variantou a atraktívnymi pletenými vzormi a premeň každú výzvu v svoj cieľ. Nenechaj sa zastaviť žiadnou prekážkou!

KVALITATÍVNE PARAMETRE

extra odolné vlákno z chemického hodvábu pre dlhodobé užívanie, široký lem pre perfektné padnutie, extra plochý šev v oblasti prstov na nohe nespôsobujúci otlaky, anatomický design

FUNKČNÁ CHARAKTERISTIKA

kompresná zóna cez priehlavok pre stabilizáciu klenby, optimalizovaný chránič Achillovej šľachy, hydrofilná povrchová úprava účinne odvádzajúca vlhkosť od tela a zaisťujúca vynikajúcu termoreguláciu, vzduchové kanálky prinášajúce komfortnú ventiláciu chodidlovej časti; antibakteriálne, zápach pohlcujúce činitele

BENEFITY

vďaka definovanému kompresnímu profilu

  • viac energie, väčšia vytrvalosť a zvýšený výkon vďaka zlepšenej cirkulácii krvi
  • aktivujú prítok krvi do svalov
  • stabilizácia svalov a kĺbov pre zníženie rizika zranenia
  • zvýšená koordinácia docielená aktiváciou svalov prináša pri behu pocit stability a istoty
  • rýchlejšia regenerácia

CIEĽOVÁ SKUPINA

Bežci, ktorých nemôže nič zastaviť – bez ohľadu na to, ako je trať dlhá alebo ako je prekážka veľká. Pokiaľ do toho dáváš pri behu absolútne všetko a žiadna prekážka ťa nezastaví, potom sú kompresky pre prekážkové behy pre teba tou najlepšou voľbou.

MATERIÁL

62 % polyamid, 26 % polyester, 12 % spandex

Produktový katalog CEP

Návod na údržbu

Všetky produkty CEP musia byť prané opatrným spôsobom, aby sa ochránili ich vlákna (a uchovali sa tak ich charakteristické vlastnosti zvyšujúce výkonnosť) a aby bol zaručený dokonalý pocit pohodlia pri opätovnom nosení.

Dodržujte prosím nasledujúce

  • perte Vaše kompresne podkolienky a ponožky CEP po každom použití
  • produkty nikdy nesušte na priamom slnku alebo na radiátore


CEP odporúča používanie šetrných pracích prostriedkov.

šetrné pranie v práčkešetrné pranie v práčke
nepoužívajte bielidlánepoužívajte bielidlá
možné sušiť pri nízkych teplotách v bubnovej sušičkemožné sušiť pri nízkych teplotách v bubnovej sušičke
výrobok nežehlitvýrobok nežehlit
výrobok chemicky nečistiťvýrobok chemicky nečistiť