Produktová rada

Športová bandáž Lumbamed plus E+motion

Lumbamed plus E⁺motion
1.
98,90 €
Doporučená predajná cena s DPH
Kde kúpiť

Stabilizačný bedrový pás s integrovanou pelotou

MECHANISMUS ÚČINKU

  • stabilizačný účinok a odľahčenie bedrového kĺbu
  • v kombinácii s integrovanou pelotou podporuje kompresná pletenina prekrvenie, vyvíjaný masážny účinok prispieva k úľave od bolesti bez zníženia svalovej sily

BENEFITY

  • Merino+ Prírodná merino vlna v kombinácii s funkčnými high-tech vláknami – pre príjemný hrejivý efekt a pre vysokú priedušnosť.
  • Easy+ Ergonomické úchyty na ruky pre ľahké navliekanie.
  • Massage+ Kompresná pletenina a aktívne priedušná silikonová pelota zo špeciálneho materiálu silicone quartzTM pre úľavu od bolesti.
  • Design+ Športový design – inšpirovaný značkou CEP.
Comfort Zone

Comfort Zone

V obzvlášť citlivých miestach flexie (napr. priehlavok) je pri výrobe bandáže použitá špeciálna pletacia technika, vďaka ktorej je pletenina mäkkšia a elastickejšia.

Clima Fresh

Clima Fresh

Funkcia Clima Fresh je integrovaná do všetkých pletených bandáží, má antibakteriálny účinok a zajisťuje hygienu do hĺbky vlákien.

Clima Comfort

Clima Comfort

Dynamická výmena mikroklímy vzhľadom k pokožke vďaka unikátnej a priedušnej štruktúre pleteniny a použitých vlákien. Vlhkosť je z pokožky absorbovaná a cez pleteninu aktívne odvádzaná smerom von.

Produktový katalog E+motion
Produktový katalog CEP

ZOSTAŇ V HRE!

E+motion je nová kolekcia športových bandáží z medi, ktorá je inšpirovaná značkou CEP. V produktoch sa spájajú odborné poznatky z dvoch svetov – zo sveta medicíny a zo sveta športu. Zúročuje sa v nich vyše 60 rokov skúseností vo vývoji prémiových kompresných produktov v kombinácii so športovým trendy designom značky CEP.

 

Výsledok: zdravotnícka potreba a lifestylový produkt v jednom. Kombinácia medicínskej účinnosti a jedinečných vlastností v atraktívnom športovom balení.

 

Zaži E+motion na vlastnej koži a zostaň v hre!

 

Čo so sebou přináša zranenie?

Zranenia môžu viesť ku kĺbovým nestabilitám a tiež k opuchom, kĺbovým výpotkom alebo dokonca k stavom miestneho podráždenia. Následkom toho dochádza k narušeniu rovnováhy celého tela.

Bandáže z medi podporujú svojou kompresnou pleteninou liečebný proces a zajisťujú, aby boli užívatelia čoskoro opäť na nohách a mohli sa opäť  pohybovať. Proprioceptívny účinok bandáží prispieva k stabilizácii kĺbu, odľahčuje napätie naň a zmierňuje tiež bolesť.

 

Čoskoro opät fit – s bandážami E+motion®

V produktoch E+motion sú integrované peloty zo špeciálneho silikonového materiálu (silicone quartzTM) a 3D profilom.

 

Prečo 3D?

Špeciálny 3D profil pelôt boli vyvnuté v spolupráci s expertami na produkty medi v segmentu lymfológie.
Ich štrukturovaný povrch vyvíja vyšší tlak na vybrané časti tkaniva, čo má v kombinácii s dávkovanou kompresiou za následok jemný drenážny účinok. Ten stimuluje mikrocirkulácii a zlepšuje návratový transport nahromadených tkanivových tekutín.

 

Masážny účinok

Integrované peloty zo špeciálneho silikónu (silicone quartzTM) vyvíjajú tíšiaci masážny účinok, kedykoľvek sa dáte do pohybu. Stimulujú tiež cirkuláciu do tkaniva.

Toto umožňuje telu účinnejšie redukovať opuchy a podporuje proces hojenia.

ručné pranieručné pranie
nepoužívajte bielidlánepoužívajte bielidlá
výrobok nežehlitvýrobok nežehlit
výrobok chemicky nečistiťvýrobok chemicky nečistiť
nesušiť v sušičkenesušiť v sušičke