CEP – ENERGIA DO PRAŠANU

CEP – ENERGIA DO PRAŠANU 

ÚŽASNÝ LYŽIARSKY ZÁŽITOK A NOHY V TEPLE

Keď si na kopci, všetko, co chceš cítiť, je sloboda – žiadne otlaky a určite nie studené nohy. Preto sú lyžiarske podkolienky CEP tvojimm skvelým spoločníkom: udržujú nohy v teple, majú špeciálne polstrované zóny a sú zárukou predcízneho padnutia v lyžiarkach bez akýchkoľvek záhybov. Kompresia dodáva lýtkovým svalom podporu, aby si sa mohol koncentrovať na svoj lyžiarsky štýl a na dávkovanie správneho množstva tlaku na svoje lyže. Uži si čistú lyžiarsku radosť!

 


medi

Vďaka definovanému kompresnému profilu (patentovaná technológia medi compression) prispievajú podkolienky CEP k optimálnemu výkonu i regenerácii, maximálnej stabilite pre svaly i kĺby a zlepšují tiež propriocepciu, a teda i pohybovú koordináciu a presnosť.

 


medi

medi Desaťročie odborných skúseností v oblasti účinnej kompresívnej technológie v kombinácii s poznatkami a znalosťami profesionálnych športovcov a odborníkov v športovej medicíne. Inovatívne funkcie v spojení s najmodernejším designom.

 


 

Tipy CEP pre lyžiarov

 

LYŽIARSKE KOMPRESNÉ PODKOLIENKY TERMO  LYŽIARSKE KOMPRESNÉ PODKOLIENKY MERINO  LYŽIARSKE KOMPRESNÉ PODKOLIENKY RACE
LYŽIARSKE KOMPRESNÉ PODKOLIENKY GRIPTECH  KOMPRESNÉ PODKOLIENKY PRE REGENERÁCIU MERINO  ZIMNÉ TRIČKO WINGTECH S DLHÝM RUKÁVOM

 

 

CEP – oficiální dodavatel sportovních kompresních produktů pro Německou lyžařskou asociaci

CEP – oficiálny dodávateľ športových kompresných

produktov pre Nemeckú lyžiarsku asociáciu