CEP – ENERGIA DO PRAŠANU

CEP – ENERGIA DO PRAŠANU 

POCÍŤ ENERGIU BEZKONKURENČNEJ LYŽARSKEJ PODKOLIENKY.

Keď si na kopci, všetko, čo chceš cítiť, je sloboda. Určite nie studené nohy :-) Preto sú lyžiarske podkolienky CEP tvojim skvelým spoločníkom: udržujú nohy v teple, ich zosilnené zóny sú zárukou maximálneho pohodlia a vďaka svojej priliehavej chodidlovej časti nezaberajú v lyžiarkach žiadny zbytočný priestor. Kompresia dodáva lýtkovým svalom podporu, aby si sa mohol koncentrovať na dávkovanie správneho množstva tlaku na svoje lyže.

 


medi

Vďaka definovanému kompresnému profilu (patentovaná technológia medi compression) prispievajú podkolienky CEP k optimálnemu výkonu i regenerácii, maximálnej stabilite pre svaly i kĺby a zlepšují tiež propriocepciu, a teda i pohybovú koordináciu a presnosť.

 


medi

medi Desaťročie odborných skúseností v oblasti účinnej kompresívnej technológie v kombinácii s poznatkami a znalosťami profesionálnych športovcov a odborníkov v športovej medicíne. Inovatívne funkcie v spojení s najmodernejším designom.

 


 

Tipy CEP pre lyžiarov

 

LYŽIARSKE KOMPRESNÉ PODKOLIENKY TERMO  LYŽIARSKE KOMPRESNÉ PODKOLIENKY MERINO  LYŽIARSKE KOMPRESNÉ PODKOLIENKY RACE
KOMPRESNÉ PODKOLIENKY PRE REGENERÁCIU MERINO  TRIČKO ULTRALIGHT S DLHÝMI RUKÁVMI  3/4 ŠPORTOVÉ KOMPRESÍVNE NOHAVICE – BASE

 

 

CEP – oficiální dodavatel sportovních kompresních produktů pro Německou lyžařskou asociaci

CEP – oficiálny dodávateľ športových kompresných

produktov pre Nemeckú lyžiarsku asociáciu